ISO 17024 - certifikovaný makléř
Bytový dům BYTY Nová ulice.

Bytový dům BYTY Nová ulice.

PRODEJ BYTŮ POKRAČUJE: centrum města, novostavba, terasy, balkony, parkovací stání
PRODEJ ZAHÁJEN BYTY NOVÁ

PRODEJ ZAHÁJEN BYTY NOVÁ

Prodej zahájen! PŘIPRAVUJEME PRO VÁS VÝSTAVBU MODERNÍHO BYTOVÉHO DOMU V CENTRU MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE. Nové byty v Nové ulici. Volejte kdykoliv: 602448867
PŘIDEJ SE K NÁM ! STAŇ SE MAKLÉŘEM !

PŘIDEJ SE K NÁM ! STAŇ SE MAKLÉŘEM !

Pokud přemýšlíte o změně pracovního uplatnění nabízím Vám možnost nezávazného osobního jednání.Volejte kdykoliv 608 124 488

Z aktuální nabídky

Prodej pozemku 1050 m², Frymburk Jihočeský... Prodej bytu B21 o dispozici 1+kk, Nová ul.... Prodej pozemku 2350 m², České Budějovice Prodej pozemku 78823 m², Jáchymov Prodej pozemku 2007 m², Libníč

Pro kupující

Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je zapotřebí podepsat několik smluvních dokumentů a vyřídit řadu úředních listin.

Spoluprací se mnou, profesionálním certifikovaným realitním makléřem, můžete celý proces značně urychlit a ušetřit si velké množství starostí i nervů.

 • 1.  Výběr realitního makléře

  Certifikovaný realitní makléř vám pomůžei s výběrem nemovitosti tak, aby cena i kvalita odpovídala aktuální situaci na trhu a zároveň splňovala vaše požadavky. Zajistím prohlídky nemovitosti, za pomoci právníka kanceláře společnosti RE/MAX zkontroluji veškeré smluvní dokumenty a asistuji při prohlídkách nebo převzetí nemovitosti. Vždy maximálně hájím vaše zájmy.

 • 2. Výběr nemovitosti

  Zadám vaše požadavky do systému RE/MAX. Díky tomu je vaše poptávka každý den párována s aktuální nabídkou a vyhovující nemovitosti obdržíte e-mailem. Z nich si vyberete tu, která maximálně splňuje vaše požadavky a vyhovuje vašim finančním možnostem.

 • 3. Dohoda

  Pokud máte vybranou nemovitost, dále jednám s prodávajícím či jeho makléřem.  Jednáme o podmínkách, termínech  a dalších záležitostech vztahujících se k nemovitosti. Během této doby je obvykle připravována rezervační smlouva k podpisu.

 • 4. Rezervační smlouva (Dohoda o složení blokovacího depozita)

  V případě vážného zájmu o nemovitost podepíšete se zprostředkovatelem (realitní kanceláří) tzv. Rezervační smlouvu. Ta vám zajišťuje rezervování vybrané nemovitosti do doby, než se podepíše kupní smlouva.

 • 5. Zaplacení rezervačního poplatku (blokovacího depozita)

  Rezervační poplatek je důkazem vašeho vážného zájmu o nemovitost a je započítán do kupní ceny. Ode dne složení blokovacího depozita je pro vás vybraná nemovitost závazně rezervována a není možné ji nabízet dalšímu zájemci.

 • 6. Smlouva o smlouvě budoucí kupní

  Uzavírá se v případech, kdy prodávající i kupující mají zájem kupní smlouvu uzavřít, ale z určitých důvodů to zatím není možné (např. si kupující vyřizuje hypoteční financování). Smlouva o smlouvě budoucí kupní zavazuje vás i prodávajícího k následnému uzavření Kupní smlouvy. Samotná Kupní smlouva je zpravidla přílohou Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

 • 7. Financování nemovitosti

  V případě potřeby vám zajistím financování koupě nemovitosti RE/MAX hypotékou. Naše společnost úzce spolupracuje se společností Gepard finance a jejich hypoteční makléř vyřídí vše potřebné během jedné vaší návštěvy. Hypoteční makléř sídlí přímo v kanceláři RE/MAX AB Normal.  V případ, že bsi budete zajišťovat financování koupě nemovitosti  sám, např. prostřednictvím hypotéky, případně bankovním úvěrem, bude vaše banka požadovat zřízení zástavního práva na nemovitost ve svůj prospěch. Zástavní právo obvykle zřizuje majitel nemovitosti a vzniká zápisem do Katastru nemovitostí. 

 • 8. Kupní smlouva / Smlouva o převodu bytové jednotky / Smlouva o převodu členských práv a povinností v bytovém družstvu

  Na základě těchto smluv přechází vlastnictví nemovitosti z prodávajících na kupujícího. K přechodu vlastnického práva dochází zápisem do Katastru nemovitostí, převod družstevního podílu nastává okamžikem doručení dohody o převodu orgánu bytového družstva.

 • 9. Úschova kupní ceny

  Úschovou kupní ceny se předchází nepříjemným situacím. Běžnou praxí je složení kupní ceny po odečtení již uhrazeného rezervačního poplatku do úschovy nezávislé třetí osoby nebo instituce (úschova advokátní, notářská, bankovní). Ta vyplatí kupní cenu prodávajícímu tak, jak je dohodnuto v Kupní smlouvě, ale obvykle po převedení nemovitosti v Katastru nemovitostí z prodávajícího na vás – kupujícího na základě předložení uschovateli originálního Listu vlastnictví. 

 • 10. Návrh na vklad do Katastru nemovitostí

  Návrh na vklad vlastnického práva do Katastru nemovitostí je nutné provést vždy, když dochází ke změně majitele zapsaného v Listu vlastnictví. Změna vlastnictví v Katastru nemovitostí se neprovádí u družstevních bytů, u kterých toto ošetřuje Dohoda o převodu členských práv a povinností v bytovém družstvu a její doručení příslušnému orgánu bytového družstva.

 • 11. Převzetí nemovitosti

  Jsem s vámi přítomen při převzetí nemovitosti. Je sepsán předávací protokol. Nezapomeňte, že je nemovitost při převodu na vás nepojištěna. Mohu vám  zajistit zvýhodněné pojištění přes doporučené RE/MAX dodavatele.

 • 12. Pronájem nemovitosti

 • V případě, že jste nemovitost kupovali jako investici, rád vám ji pomůžu pronajmout.

         Pro upřesnění vašich požadavků na hledané nemovitosti můžete pokračovat zde.

        V případě zájmu či dotazů mne, prosím, neváhejte kdykoliv kontaktovat.

       

 

Aktuality

17.
ČVC
Poslední byty k prodeji
Léto je v plném proudu, slunce hřeje jako o závod a v některých bytech je horko i v noci. TO SE VÁM U NÁS NESTANE - POSLEDNÍ 3 BYTY K PRODEJI-orientace severovýchod. Teplotní komfort v horkých letních dnech i v mrazivé zimě zaručen.

1.
BŘE
Nové byty v Nové ulici-PENB
Průkaz energetické náročnosti budovy BYTOVĚHO DOMU v Nové ulici : energetická náročnost  třída ,,B,,  VELMI ÚSPORNÁ BUDOVA

5.
ZÁŘ
PRODEJ BYTŮ V Nové ulici ZAHÁJEN.
Pokud chcete koupit nový byt v centru Českých Budějovic, kontaktujte mne. Byty 1+kk, 2+kk, 3+kk s terasami, balkony, garážovými stáními a sklepními kójemi. Více na webu: www.bytynova.cz  

10.
SRP
Nový RE/MAX Magazín
Nový RE/MAX Magazín je již v distribučních stojanech. Nebo si prohlédněte on-line...Kontakt
Ing. Luboš Janeček
+420 608 124 488
lubos.janecek@re-max.cz
Facebook LinkedIn
RE/MAX AB Normal
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice
Kontaktní formulář© 2019 Ing. Luboš Janeček | +420 608 124 488