ISO 17024 - certifikovaný makléř
PŘIDEJ SE K NÁM ! STAŇ SE MAKLÉŘEM !

PŘIDEJ SE K NÁM ! STAŇ SE MAKLÉŘEM !

Pokud přemýšlíte o změně pracovního uplatnění nabízím Vám možnost nezávazného osobního jednání.Volejte kdykoliv 608 124 488
PRODEJ ZAHÁJEN BYTY NOVÁ

PRODEJ ZAHÁJEN BYTY NOVÁ

Prodej zahájen! PŘIPRAVUJEME PRO VÁS VÝSTAVBU MODERNÍHO BYTOVÉHO DOMU V CENTRU MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE. Nové byty v Nové ulici. Volejte kdykoliv: 602448867
Bytový dům BYTY Nová ulice.

Bytový dům BYTY Nová ulice.

PRODEJ BYTŮ POKRAČUJE: centrum města, novostavba, terasy, balkony, parkovací stání

Z aktuální nabídky

Prodej pozemku 2350 m², České Budějovice Prodej bytů v Nové ulici, České Budějovice Prodej zemědělského objektu 300 m², Rožmit... Prodej pozemku 78823 m², Jáchymov Prodej bytu B21 o dispozici 1+kk, Nová ul....

Pro prodávající

Prodej nemovitosti je náročnou obchodní transakcí, která se skládá z několika procesních kroků a vyžaduje poměrně složité právní operace.

Spoluprací se mnou, profesionálním realitním makléřem,  můžete celý proces značně urychlit, dosáhnout nejvyšší možné prodejní ceny a ušetřit si velké množství starostí.

 

 • 1. Výsledky certifikovaného realitního makléře

  Nezávislé průzkumy ukazují, že ti, kteří využijí služeb zkušených realitních makléřů, prodají svou nemovitost za vyšší cenu a v kratší době než ti, co si ji prodávají sami.

 • 2. Prohlídka nemovitosti s certifikovaným realitním makléřem

  Prohlídka vaší nemovitosti je podmínkou pro profesionální služby. Při odhadu prodejní ceny hraje roli nejenom nemovitost jako taková (stáří, stav a vybavení), ale i okolí (občanská vybavenost, dopravní obslužnost) a aktuální nabídka nemovitostí k prodeji v dané lokalitě. Po dohodě přijedu kamkoliv, pracuji i o víkendech.

 • 3. Příprava nemovitosti k prodeji

  Ještě před tím, než nabídnete svou nemovitost k prodeji, je důležité důkladně ji připravit a co nejvíce zvýšit její atraktivitu. Poradím vám důležité tipy a doporučím, popřípadě zajistím specialistu, který se o toto může postarat za vás.
  Nemovitost by měla působit čistě a neosobně, aby umožnila zájemci vlastní představy o možné budoucím využití či zařízení. Zahrady u rodinných domů by měly být udržované. Při fotografování nemovitosti pro marketingové účely doporučuji místnosti pečlivě uklidit, odstranit osobní předměty či rodinné fotografie.

 • 4. Uzavření zprostředkovatelské smlouvy

  Pečlivě vás seznámím s podmínkami spolupráce. Projednáme body zprostředkovatelské smlouvy a tuto smlouvu, společně s dalšími propagačními materiály vám zanechám k dalšímu jednání. Do 24 hodin po mé návštěvě vám zatelefonuji a domluvíme se na další spolupráci. Jestliže dojde k dohodě, uzavřeme zprostředkovatelskou smlouvu.  Nebo můžeme zprostředkovatelskou smlouvu uzavřít ihned při mé první návštěvě u vás. Jak si budete přát.  Smlouva zajišťuje serióznost průběhu obchodní transakce, obsahuje dohodnuté podmínky a zakládá oprávnění makléře nemovitost nabízet a jednat se zájemci.

 • 5. Zpracování prodejní prezentace vaší nemovitosti

  Zpracuji profesionální prezentaci vaší nemovitosti pro její marketing a pro jednání se zájemci. Prodejní prezentace obsahuje veškeré obecné, ale i technické informace o vaší nemovitosti, fotodokumentaci, půdorysy a další případné dokumenty či informace.

 • 6. Zalistování vaší nemovitosti do systému

  Do 24 hodin od podepsání smlouvy o zastoupení je vaše nemovitost vložena do interního systému RE/MAX a následně pak exportována na všechny významné realitní servery. V momentě, kdy je vaše nemovitost vložena do systému, začne se párovat se všemi odpovídajícími poptávkami z celé sítě RE/MAX a její nabídka je odesílána všem potenciálním zájemcům prostřednictvím e-mailu.

 • 7. Marketing nemovitosti

  Důležitou součástí prodejního plánu je na míru sestavená inzerce vaší nemovitosti. Čím méně typizovaná nemovitost, tím rozličnější mohou být marketingové aktivity.

 • 8. Prohlídky vaší nemovitosti

  Vybírám  pouze vhodné zájemce o prohlídku vaší  nemovitosti na základě jejich kritérií a finančních možností. Tím šetřím váš čas i soukromí.

 • 9. Rezervační smlouva (Dohoda o složení blokovacího depozita)

  V případě, že se zájemce za dohodnutých podmínek rozhodne pro koupi vaší nemovitosti, uzavírá s ním vaše realitní kancelář rezervační smlouvu (dohodu o složení blokovacího depozita). Na jejím základě klient skládá rezervační poplatek (blokovací depozitum). Nemovitost je tak pro zájemce rezervována a smluvní strany mají čas na přípravu Kupní smlouvy a případně na vyřízení financování. RE/MAX nabízí kupujícímu bezplatnou službu RE/MAX Hypotéka, což může rovněž ovlivnit rychlost prodeje ve váš prospěch.

 • 10. Kupní smlouva / Smlouva o převodu bytové jednotky / Smlouva o převodu členských práv a povinností v bytovém družstvu

  Smlouva, na základě které dochází k převodu vlastnictví z prodávajícího (vás) na kupujícího. K přechodu vlastnického práva dochází zápisem do Katastru nemovitostí, k převodu družstevního podílu dochází okamžikem doručení Dohody o převodu orgánu bytového družstva.

 • 11. Prodej

  Smluvní strany podepíší všechny potřebné smlouvy, já  zajistím  jejich podání na Katastrální úřad, nebo jejich předložení družstvu. Uschovateli předloží potřebné dokumenty (originální výpis LV), na základě kterého je vám uvolněna kupní cena.

 • 12. Předání nemovitosti

  Při předání nemovitosti musí prodávající zaplatit Daň z převodu nemovitosti, která činí 3% z kupní ceny nebo ze znaleckého posudku podle toho, která je vyšší. Vzhledem k tomu, že kupující je podle zákona ručitelem a v případě neuhrazení by tedy Finanční úřad mohl daň vymáhat po něm, nechává se odpovídající část kupní ceny v úschově, ze které je odeslána přímo na účet Finančního úřadu. Pokud prodávající vlastní nemovitost po dobu kratší než 5 let popř. 2 roky (a při prodeji dosáhl zisku), musí zaplatit také daň z příjmu. Zkušený makléř by vás měl na tuto skutečnost upozornit a popřípadě doporučit či zajistit konzultaci s daňovým poradcem.

            Pokud uvažujete o prodeji či pronájmu vaší nemovitosti pokračujte zde.

           Kontaktujte mne kdykoliv, těším se na jednání s vámi.

Aktuality

17.
ČVC
Poslední byty k prodeji
Léto je v plném proudu, slunce hřeje jako o závod a v některých bytech je horko i v noci. TO SE VÁM U NÁS NESTANE - POSLEDNÍ 3 BYTY K PRODEJI-orientace severovýchod. Teplotní komfort v horkých letních dnech i v mrazivé zimě zaručen.

1.
BŘE
Nové byty v Nové ulici-PENB
Průkaz energetické náročnosti budovy BYTOVĚHO DOMU v Nové ulici : energetická náročnost  třída ,,B,,  VELMI ÚSPORNÁ BUDOVA

5.
ZÁŘ
PRODEJ BYTŮ V Nové ulici ZAHÁJEN.
Pokud chcete koupit nový byt v centru Českých Budějovic, kontaktujte mne. Byty 1+kk, 2+kk, 3+kk s terasami, balkony, garážovými stáními a sklepními kójemi. Více na webu: www.bytynova.cz  

10.
SRP
Nový RE/MAX Magazín
Nový RE/MAX Magazín je již v distribučních stojanech. Nebo si prohlédněte on-line...Kontakt
Ing. Luboš Janeček
+420 608 124 488
lubos.janecek@re-max.cz
Facebook LinkedIn
RE/MAX AB Normal
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice
Kontaktní formulář© 2019 Ing. Luboš Janeček | +420 608 124 488