ISO 17024 - certifikovaný makléř
PRODEJ ZAHÁJEN BYTY NOVÁ

PRODEJ ZAHÁJEN BYTY NOVÁ

Prodej zahájen! PŘIPRAVUJEME PRO VÁS VÝSTAVBU MODERNÍHO BYTOVÉHO DOMU V CENTRU MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE. Nové byty v Nové ulici. Volejte kdykoliv: 602448867
Bytový dům BYTY Nová ulice.

Bytový dům BYTY Nová ulice.

PRODEJ BYTŮ POKRAČUJE: centrum města, novostavba, terasy, balkony, parkovací stání
PŘIDEJ SE K NÁM ! STAŇ SE MAKLÉŘEM !

PŘIDEJ SE K NÁM ! STAŇ SE MAKLÉŘEM !

Pokud přemýšlíte o změně pracovního uplatnění nabízím Vám možnost nezávazného osobního jednání.Volejte kdykoliv 608 124 488

Z aktuální nabídky

Prodej pozemku 90062 m², Úhřetice Pardubic... Prodej zemědělského objektu 300 m², Rožmit... Prodej pozemku 2007 m², Libníč Prodej pozemku 78823 m², Jáchymov Prodej bytu B21 o dispozici 1+kk, Nová ul....

Pro pronajímatele

 • 1. Výběr realitního makléře

  Nezávislé průzkumy ukazují, že ti, kteří využijí služeb zkušených realitních makléřů, pronajmou svou nemovitost za vyšší cenu a v kratší době než ti, co si ji pronajímají sami.

 • 2. Prohlídka nemovitosti realitním makléřem

  Prohlídka vaší nemovitosti je podmínkou pro profesionální služby. Při stanovení reálné výše nájmu hraje roli nejenom nemovitost jako taková (stáří, stav a vybavení), ale i okolí (občanská vybavenost, dopravní obslužnost) a aktuální nabídka nemovitostí k pronájmu v dané lokalitě.

 • 3. Příprava Vaší nemovitosti k pronájmu

  Ještě před tím, než nabídnete svou nemovitost k pronájmu, je důležité důkladně ji připravit a co nejvíce zvýšit její atraktivitu. Poradím vám důležité tipy a doporučím, popřípadě zajistím specialistu, který se o toto může postarat za vás.

 • 4. Uzavření zprostředkovatelské smlouvy

  Pečlivě  vás seznámím  s podmínkami spolupráce. Jestliže dojde k dohodě, uzavřeme jménem realitní kanceláře RE/MAX AB Normal zprostředkovatelskou smlouvu. Ta zajišťuje serióznost průběhu obchodní transakce, obsahuje dohodnuté podmínky a zakládá pro mne, realitního makléře, nemovitost nabízet a jednat se zájemci.

 • 5. Zpracování prodejní prezentace vaší nemovitosti

  Zpracuji profesionální prezentaci vaší nemovitosti pro její marketing a pro jednání se zájemci. Prodejní prezentace obsahuje veškeré obecné, ale i technické informace o vaší nemovitosti, fotodokumentaci, půdorysy a další případné dokumenty či informace.

 • 6. Zalistování vaší nemovitosti do systému

  Do 24 hodin od podepsání smlouvy o zastoupení je vaše nemovitost vložena do interního systému RE/MAX a následně pak exportována na všechny významné realitní servery. V momentě, kdy je vaše nemovitost vložena do systému, začne se párovat se všemi odpovídajícími poptávkami z celé sítě RE/MAX a její nabídka je odesílána všem potenciálním zájemcům prostřednictvím e-mailu.

 • 7. Marketing nemovitosti

  Důležitou součástí prodejního plánu je na míru sestavená inzerce vaší nemovitosti. Čím méně typizovaná nemovitost, tím rozličnější mohou být marketingové aktivity.

 • 8. Prohlídky vaší nemovitosti

  Vyberu pouze vhodné zájemce o prohlídku nemovitosti na základě jejich kritérií a finančních možností. Tím šetřím váš čas a soukromí.

 • 9. Nájemní smlouva

  Zajistím přípravu nájemní smlouvy, která ošetřuje podmínky smluvního vztahu.

 • 10. Předání nemovitosti

 • Při předání nemovitosti připravím k podpisu předávací protokol, ve kterém se kromě stavu nemovitosti a případných nedostatků ve vybavení či příslušenství vyznačí stavy měřidel energií (zejména teplá a studená voda, elektřina, plyn).

          V případě zájmu či dotazů mne, prosím, kdykoliv kontaktujte.

Pro nájemce

 • 1. Výběr realitního makléře

  Rád vám pomohu  s výběrem nemovitosti tak, aby cena i kvalita odpovídala aktuální situaci na trhu a zároveň splňovala vaše požadavky. Zajistím prohlídky nemovitostí za pomoci právního oddělení společnosti RE/MAX, zkontroluji veškeré smluvní dokumenty a asistuji při prohlídkách či převzetí nemovitosti, abych maximálně hájil vaše zájmy.

 • 2. Výběr nemovitosti

  Zadám vaše požadavky do systému RE/MAX. Díky tomu je vaše poptávka každý den párována s aktuální nabídkou a vyhovující nemovitosti obdržíte e-mailem. Z nich si vyberete tu, která maximálně splňuje vaše požadavky a vyhovuje vašim finančním možnostem.

 • 3. Prohlídka vámi vybrané nemovitosti

  Domluvím prohlídku nemovitosti, která vás zaujala, a zároveň zjistím veškeré dostupné informace nejen o nemovitosti, ale i o okolí. Zároveň vyhodnotím, zda cena pronájmu odpovídá stavu nemovitosti a aktuální nabídce na trhu.

 • 4. Domluvení podmínek

  Dohoda s pronajímatelem obsahuje podmínky pronájmu – tedy cenu a dobu trvání, případně nějaká omezení související s pronájmem, vyúčtování záloh a podobně. Obvykle bývá nájemné sjednáno na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

 • 5. Nájemní smlouva

  Zajistím přípravu nájemní smlouvy, která ošetřuje podmínky smluvního vztahu.

 • 6. Převzetí nemovitosti

  Při předání nemovitosti zajistím k podpisu předávací protokol, ve kterém kromě stavu a případných nedostatků ve vybavení či příslušenství vyznačí stavy měřidel energií (zejména teplá a studená voda, elektřina, plyn).

 • 7. Vyúčtování služeb

  Majitelem či správcem nemovitosti jsou obvykle jedenkrát do roka zúčtovány předpisy záloh na služby podle reálné spotřeby a vám jako nájemci buď vrácen přeplatek či doúčtován doplatek.

 • 8. Obnova nájemní smlouvy

  Nájemní smlouva bývá nejčastěji uzavírána na dobu určitou. Po uplynutí této doby bývá možné smlouvu obnovit na další období v případě, že se obě strany písemně informují a odsouhlasí si podmínky

          V případě zájmu či dotazů mne, prosím, kdykoliv kontaktujte.

 

Aktuality

17.
ČVC
Poslední byty k prodeji
Léto je v plném proudu, slunce hřeje jako o závod a v některých bytech je horko i v noci. TO SE VÁM U NÁS NESTANE - POSLEDNÍ 3 BYTY K PRODEJI-orientace severovýchod. Teplotní komfort v horkých letních dnech i v mrazivé zimě zaručen.

1.
BŘE
Nové byty v Nové ulici-PENB
Průkaz energetické náročnosti budovy BYTOVĚHO DOMU v Nové ulici : energetická náročnost  třída ,,B,,  VELMI ÚSPORNÁ BUDOVA

5.
ZÁŘ
PRODEJ BYTŮ V Nové ulici ZAHÁJEN.
Pokud chcete koupit nový byt v centru Českých Budějovic, kontaktujte mne. Byty 1+kk, 2+kk, 3+kk s terasami, balkony, garážovými stáními a sklepními kójemi. Více na webu: www.bytynova.cz  

10.
SRP
Nový RE/MAX Magazín
Nový RE/MAX Magazín je již v distribučních stojanech. Nebo si prohlédněte on-line...Kontakt
Ing. Luboš Janeček
+420 608 124 488
lubos.janecek@re-max.cz
Facebook LinkedIn
RE/MAX AB Normal
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice
Kontaktní formulář© 2019 Ing. Luboš Janeček | +420 608 124 488