Email Facebook LinkedIn

Certifikovaný realitní makléř CRM ISO 17024

Jmenuji se Luboš Janeček a jsem nezávislý realitní makléř certifikovaný dle mezinárodní normy kvality ISO 17024. Mám více než 8 let úspěšné realitní praxe. Žádnou stížnost ani reklamaci. Zaměřuji se na oblast Jižních Čech. V případě zájmu i celou Českou republiku. Při plnění přání a snů spolupracuji s dalšími makléři a realitními kancelářemi. Hlavním cílem je Vaše maximální spokojenost.

Kvalifikace a ocenění

Mám nejvyšší možnou kvalifikaci na pozici realitní makléř: Certifikovaný realitní makléř dle mezinárodní normy kvality CRM ISO 17024 a to již od r. 2012.

Spolupracujte se mnou

Osobní přístup, profesionalitu, rychlost, časovou flexibilitu nabízím všem klientům a zájemcům o prodej, pronájem a koupi nemovitostí. Ať jste již rozhodnuti nebo zatím pouze přemýšlíte o prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti - kontaktujte mne. Velmi rád přijedu, vysvětlím vše potřebné, odpovím na všechny Vaše dotazy, zanechám Vám výtisk návrhu Smlouvy o zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí a poskytnu čas na rozmyšlenou. Poté Vy rozhodnete o dalším postupu!

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Telefon: +420 602 448 867
Email: info@lubosjanecek.cz
Web: www.lubosjanecek.cz

ODKAZY

O MNĚ
REFERENCE
CHCI PRODAT NEMOVITOST
KONTAKT

REFERENCE